X
English version

Marek Pisarski

Jeśli chcesz zaprojektować i uruchomić park rozrywki lub zmienić wygląd swojego parku, wynająć, wyprodukować lub zaprojektować interaktywną wystawę, stworzyć nową atrakcję, witaj w naszym świecie!

Firma PAIT Consulting, Marek Pisarski została zarejestrowana w 1997 r. Jej założycielem i właścicielem jest Marek Pisarski.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją interaktywnych eksponatów, dużych atrakcji i wystaw dla centrów nauki, parków doświadczeń i atrakcji turystycznych. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze w sektorze edukacyjnej rozrywki.  Specjalizujemy się także w projektowaniu  parków tematycznych i parków rozrywki.  Proponujemy pełną obsługę w zakresie tworzenia strategii i koncepcji dotyczących projektów atrakcji turystycznych. Jesteśmy autorami koncepcji kilkunastu parków tematycznych i kilku centrów nauki oraz parków doświadczeń.

Jesteśmy także największym w Polsce organizatorem wystaw tematycznych i interaktywnych. Zorganizowaliśmy ponad 30 ekspozycji w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce. Posiadamy zarówno własne wystawy, jak i importujemy je z zagranicy. Jeśli chcą więc Państwo stworzyć nowe eksponaty lub atrakcję, zaprojektować bądź wynająć wystawę, zmienić wygląd swojego centrum nauki, muzeum lub parku, zorganizować piknik naukowy - PAIT Consulting, Marek Pisarski to najlepszy adres.


Zdjęcia:

XAdministratorem danych osobowych jest Pait Consulting Marek Pisarski z siedzibą przy ul. Stokowska 32F, 92-104 Łódź. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres marek@marekpisarski.pl treści wpisanych w formularzu.