Menu
X
English version

Nasza oferta doradztwa i konsultacji skierowana jest do samorządów, które chcą zmienić swój region, uczynić go miejscem atrakcyjnym na mapie Polski a poprzez unikatowe, nowoczesne produkty turystyczne, skutecznie konkurować z innymi regionami. Ogromna konkurencja zmusza samorządy do wprowadzania innowacyjnych produktów oraz modernizowania już istniejących atrakcji turystycznych, w czym możemy Państwu pomóc. Powstawaniu nowych projektów turystycznych sprzyja możliwość zdobycia funduszy w ramach różnych działań, w tym w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. 


Świadczymy kompleksowe usługi doradcze w zakresie turystyki, rekreacji i edukacyjnej rozrywki. Specjalizujemy się w projektowaniu parków tematycznych, parków rozrywki, centrów nauki, parków doświadczeń i atrakcji turystycznych. Proponujemy także pełną obsługę w zakresie tworzenia strategii i koncepcji dotyczących projektów atrakcji turystycznych. Jesteśmy autorami koncepcji parków tematycznych i centrów nauki oraz parków doświadczeń, koncepcji zagospodarowania terenów turystycznych, czy wreszcie strategii długoterminowej rozwoju turystyki. M.in. w 2014 roku według naszych projektów powstał park tematyczny „Rosenau – Zaginione Miasto” w Pokrzywnej oraz Park Doświadczeń i ekspozycja wewnętrzna w Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach. W Łodzi według naszego pomysłu i wstępnej koncepcji powstaje EC-1 Zachód –gigantyczne centrum nauki poświęcone energii.


Jednocześnie świadczymy usługi w zakresie projektowania i tworzenia urządzeń multimedialnych, w tym wyposażenia muzeów, centrów nauki, parków i centrów rozrywki rodzinnej, wprowadzania nowych technologii do atrakcji turystycznych. Importujemy urządzenia rozrywkowe i rekreacyjne zewnętrzne. Oferujemy także możliwość produkcji filmów promocyjnych i reklamowych w profesjonalnych standardach (X-DCAM,HD,4K) oraz w technice 3 D.


Jesteśmy największym w Polsce organizatorem wystaw tematycznych i interaktywnych. Zorganizowaliśmy ponad 30 ekspozycji w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce. Posiadamy zarówno własne wystawy, jak i importujemy je z zagranicy. Organizujemy także eventy i pokazy naukowe.


Ponad 25 lat doświadczeń przy różnego typu projektach oraz bezpośrednie kontakty w branży parków atrakcji, centrów nauki, muzeów i producentów nowych technologii, a także współpraca z międzynarodowymi organizacjami branżowymi IAAPA (International Association of Amusement Parks and Attractions) oraz ECSITE (Europejskie Stowarzyszenie Centrów i Muzeów Nauki) dają gwarancje pełnego profesjonalizmu i sukcesu.


Jeśli chcą więc Państwo stworzyć nową atrakcję turystyczną, stworzyć bądź wynająć wystawę, zmienić wygląd swojego muzeum lub parku, zorganizować event lub piknik naukowy dla mieszkańców PAIT Consulting, Marek Pisarski to najlepszy adres.
Zapraszamy do współpracy,