Menu
X
English version

Projekt ma charakter edukacyjny, stanowi rodzaj nauki poprzez zabawę. Zadaniem bohatera widowiska jest przekazanie widzom, a w szczególności dzieciom, wiedzy z zakresu nauk o przyrodzie oraz ekologii. Odbywa się to w sposób zabawny, przyjazny, łatwy do zrozumienia i dostosowany do możliwości percepcyjnych dziecka.

Zdecydowanie największym walorem pokazu jest jego interaktywność. Błękitek widzi i słyszy swoją publiczność, reaguje na jej zachowanie. Uczestnicy show wraz z Błękitkiem śpiewają, żartują, śmieją się, klaszczą w dłonie. Widzowie nie są biernymi obserwatorami ale aktywnymi uczestnikami zabawy. Projekt angażuje dużą liczbę ludzi w jednoczesną zabawę, to niecodzienna forma rozrywki, która zaskakuje, intryguje i na długo zostaje w pamięci. Avatar Live to połączenie możliwości najnowszych technologii z inteligentną reakcją człowieka.

Projekt jest skierowany do osób od lat 3 do 103. Na pokazie dobrze bawią się dzieci i młodzież oraz całe rodziny. Ta nowatorska forma, z silnymi akcentami humorystycznymi interesuje również dorosłych.

Jesteś zainteresowany wynajmem systemu? Napisz do nas. W naszej ofercie interaktywnych postaci jest: wieloryb Błękitek. W przygotowaniu inne postacie: żółwik i delfin. 

 


Zdjęcia: