X
English version

W 2019 roku na zlecenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku opracowaliśmy koncepcję i zrealizowaliśmy interaktywną mini ekspozycję dotyczącą zagadnień związanych z ekoturystyką na obszarach przygranicznych w lasach liściastych pod nazwą „Las i Bałtyk”.

Wystawa była prezentowana na międzynarodowej konferencji „Forum miast i regionów” w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena w Jasionce. Aktualnie wystawę można zwiedzać w Centrum Nauki Hevelianum w Gdańsku.

Na wystawie zostały zaprezentowane zdjęcia Karola Nienartowicza - podróżnika i fotografa pejzażowego, specjalizującego się w fotografii górskiej. Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm


XAdministratorem danych osobowych jest Pait Consulting Marek Pisarski z siedzibą przy ul. Stokowska 32F, 92-104 Łódź. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres biuro@marekpisarski.pl treści wpisanych w formularzu.