Menu
X
English version

Wtorek 18.02.2020 roku to ważny dzień dla branży rozrywki w Polsce.


Kiedy w 2007 r. grałem w charytatywnym turnieju golfowym na rzecz fundacji Give Kids the Village na Florydzie poprzedzającym otwarcie corocznych wielkich targów branży rozrywki IAAPA w Orlando nie spodziewałem się, że dowiem się wtedy o nowej inwestycji w Polsce, która zmaterializuje się wiele lat później.
Jak pamiętam to turniej był dużym wydarzeniem towarzyskim. Bogaci sponsorzy jakimi są zwykle firmy producenckie postawili się mocno i sama gra była oprawiona różnymi konkursami a do wygrania był m.in najnowszy model Astona Martina - miałem na niego spory apetyt ale te hostessy mnie zdekoncentrowały.


Od wczesnego rana było serwowane piwo a co kilka dołków przy tee boxach stały mocno roznegliżowane hostessy jak z imprez w Hollywood i serwowały mocniejsze trunki. Grałem z wielkimi postaciami branży, w moim flighcie był m.in Steven Rhys, szef słynnej kanadyjskiej firmy projektowej Forrec ,który jak dowiedział się po jakimś moim kolejnym udanym zagraniu piątką żelazo, że jestem z Polski, pochwalił się,że zajmuje się z dużym zespołem projektem w ... no właśnie, nazwa Mszczonów okazała się zbyt trudna dla Kanadyjczyka ale dzień później na stoisku Forreca na które mnie zaprosił, zobaczyłem jedną z pierwszych wizualizacji projektu, który później został nazwany Park of Poland.


Dziś sprawdzam jak wygląda park na 2 dni przed oficjalnym otwarciem.

Relacja z otwarcia dla mediów tutaj: https://www.magazynatrakcje.pl/blog/park-of-poland-na-tle-europy/


Zdjęcia: