X
English version

Atrakcja "Hocki - Klocki" to kilkunaście tysięcy klocków, wiele scenariuszy budowy i konstrukcji. To nowa kreatywna zabawa dla dzieci i ich opiekunów. Inspiracją do stworzenia tej wędrownej atrakcji dla dzieci, był ponadczasowy fenomen zabawy klockami . Podczas wydawałoby się nam dorosłym, biernego układania, dziecko rozwija swoje talenty i umiejętności, w tym: zręczność, myślenie logiczne i przestrzenne oraz wyobraźnię. Zabawa klockami to często także eksperymentowanie, które wpisuje się w popularny ostatnio trend nauki przez zabawę. Na terenie atrakcji dzieci mogą korzystać z klocków różnej wielkości, różnych rodzajów i różnego materiału.

Typy klocków:

  • Budowlane różnej wielkości
  • Konstrukcyjne różnych firm i różnej wielkości

Powierzchnia pod atrakcję (różne moduły): od 60 do 150 m kw.

Nowością w atrakcji będą wielkie budowle z klocków.Według naszego pomysłu został stworzony Zamek Królewski w Warszawie zbudowany z ogromnej ilości klocków typu miniwafle firmy Marioinex.


Zdjęcia:Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm


XAdministratorem danych osobowych jest Pait Consulting Marek Pisarski z siedzibą przy ul. Stokowska 32F, 92-104 Łódź. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres biuro@marekpisarski.pl treści wpisanych w formularzu.