X
English version

Wodny Park Linowy to innowacyjna atrakcja, której nie ma jeszcze nikt w Polsce. To połącznie tradycyjnego parku linowego z tryskającą wodą.

Atrakcja typu Splash Course jest odpowiednia dla każdego wieku. To atrakcja, która dostarcza wielu emocji oraz wymaga zaangażowania zarówno fizycznego jak i intelektualnego.

Dzięki aktywności fizycznej, każdy, kto korzysta z tego typu zabawy doskonali swoje umiejętności, w szczególności: odwagę, komunikację, zaufanie do siebie, umiejętność pokonywania trudności, siłę rąk, odporność, rozwiązywanie problemów, uczenie się ograniczeń, konkurencyjność, umiejętność podejmowania ryzyka, zdolność do pracy w warunkach stresogennych i koncentracji.

Splash Courses to idealna propozycja dla parków rozrywki i rozrywki.

Zainteresowany?

Napisz do nas!Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm


XAdministratorem danych osobowych jest Pait Consulting Marek Pisarski z siedzibą przy ul. Stokowska 32F, 92-104 Łódź. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jedyną funkcją formularza jest przesłanie na adres biuro@marekpisarski.pl treści wpisanych w formularzu.